Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2010-07-13 09:27:10 14
persze, a jovot nem ismerjuk. a jovoben akar le is vehetik arrol, amin most van.

a ket haz a peldaban egyforma. mindkettotol azonos tavolsagban van vezetek. csak az egyiknek ra van irva a tullapjara, a masiknak nem. melyiket venned meg a ketto kozul?

vajk
A hozzászólás:
RealCorpus Creative Commons License 2010-07-13 09:00:03 9
A hófehérre is nyomhatnak egy vezetékjogot később. Persze, ha van már vezeték 50m-nyire, akkor kevéssé valószínű.
Előzmény:
halaloszto Creative Commons License 2010-07-13 08:50:26 6
Ha van ket tok egyforma haz, egyforma telekkel, azonos aron, az egyiknek hofeher a tulajdoni lapja, a masik on van egy kis vezetekjog, melyiket veszed meg?

vajk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!