|
|
|
|
 |
halaloszto
2010-07-13 09:27:10
|
14
|
persze, a jovot nem ismerjuk. a jovoben akar le is vehetik arrol, amin most van.
a ket haz a peldaban egyforma. mindkettotol azonos tavolsagban van vezetek. csak az egyiknek ra van irva a tullapjara, a masiknak nem. melyiket venned meg a ketto kozul?
vajk |
|
A hozzászólás:
 |
RealCorpus
2010-07-13 09:00:03
|
9
|
| A hófehérre is nyomhatnak egy vezetékjogot később. Persze, ha van már vezeték 50m-nyire, akkor kevéssé valószínű. |
|
Előzmény:
 |
halaloszto
2010-07-13 08:50:26
|
6
|
Ha van ket tok egyforma haz, egyforma telekkel, azonos aron, az egyiknek hofeher a tulajdoni lapja, a masik on van egy kis vezetekjog, melyiket veszed meg?
vajk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|