|
|
|
|
 |
RealCorpus
2010-07-13 09:00:03
|
9
|
| A hófehérre is nyomhatnak egy vezetékjogot később. Persze, ha van már vezeték 50m-nyire, akkor kevéssé valószínű. |
|
 |
halaloszto
2010-07-13 08:54:53
|
8
|
tovabba mekkora arkulonbsegnel gondolkozol el azon, hogy inkabb megis a joggal terheltet vedd meg? pont ekkora ertekcsokkenest okoz.
vajk |
|
 |
RealCorpus
2010-07-13 08:53:18
|
7
|
| Amelyik távolabb van a nagyfesz.-vezetéktől. Méterben mérve, nem jogilag. |
|
A hozzászólás:
 |
halaloszto
2010-07-13 08:50:26
|
6
|
Ha van ket tok egyforma haz, egyforma telekkel, azonos aron, az egyiknek hofeher a tulajdoni lapja, a masik on van egy kis vezetekjog, melyiket veszed meg?
vajk |
|
Előzmény:
 |
RealCorpus
2010-07-13 08:25:41
|
5
|
| Engem ugyan nem érint, de emiatt miért csökken az ingatlan értéke? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|