|
|
|
|
 |
halaloszto
2010-07-13 08:50:26
|
6
|
Ha van ket tok egyforma haz, egyforma telekkel, azonos aron, az egyiknek hofeher a tulajdoni lapja, a masik on van egy kis vezetekjog, melyiket veszed meg?
vajk |
|
A hozzászólás:
 |
RealCorpus
2010-07-13 08:25:41
|
5
|
| Engem ugyan nem érint, de emiatt miért csökken az ingatlan értéke? |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2010-07-13 08:04:28
|
2
|
Ez igy azert szemetseg. Eloszor leirja, hogy csak akkor erint, ha mar eddig is ott volt a vezetek, a vegen meg leirja, hogy most azokra is bejegyzik, amik csak a vedoovezetben vannak. Az utobbi esetben tenyleges az ingatlan ertekcsokkenese! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|