|
|
|
|
 |
halaloszto
2010-07-13 08:24:23
|
4
|
Ez alapjan az a fo szemetseg, hogy eddig nem volt bejegyezve. Kar eri a tulajdonost, mert amikor vette az ingatlant, a villmuvek mar rendelkezett a joggal, de az elado es a vevo elol is elhallgatta ezt.
vajk |
|
 |
Axióma
2010-07-13 08:04:28
|
2
|
Ez igy azert szemetseg. Eloszor leirja, hogy csak akkor erint, ha mar eddig is ott volt a vezetek, a vegen meg leirja, hogy most azokra is bejegyzik, amik csak a vedoovezetben vannak. Az utobbi esetben tenyleges az ingatlan ertekcsokkenese! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
pitmann
2010-07-12 22:25:26
|
-
|
Sziasztok!
Mindazoknak nyitottam ezt a topicot, akik most vagy később fogunk,fognak átesni egy ilyen bejegyzési eljáráson a beleegyezésü(n)k nélkül. Egyrészről kíváncsi lennék azokra akik már átestek egy ilyen eljáráson és megpróbáltak ellene tenni valamit (hogyan indultak el ill. milyen eredménnyel zárult az eset), másrészről akik hozzám, hozzánk hasonlóan most estünk bele egy ilyen helyzetbe. Mindenki véleményére számítok!! Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|