|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
pitmann
2010-07-12 22:25:26
|
-
|
Sziasztok!
Mindazoknak nyitottam ezt a topicot, akik most vagy később fogunk,fognak átesni egy ilyen bejegyzési eljáráson a beleegyezésü(n)k nélkül. Egyrészről kíváncsi lennék azokra akik már átestek egy ilyen eljáráson és megpróbáltak ellene tenni valamit (hogyan indultak el ill. milyen eredménnyel zárult az eset), másrészről akik hozzám, hozzánk hasonlóan most estünk bele egy ilyen helyzetbe. Mindenki véleményére számítok!! Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|