Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2010-07-13 15:48:23 24236
Hát lett jó sok kép, pl. ilyenek. Ezen kívül volt még sakk, hajnali disznóvágás, főzés, kosárra dobás, de a pihentek még elszaladtak Máriapócsra is.
A hozzászólás:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-07-12 22:22:08 24235
Ehhm... legközelebb nem fotót, hanem telefonszámot kérünk :P
Ennyi volt a sportnapi fotó? :D

A hernyó - mint szokás szerint a makróid - nagyon jó lett!
Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2010-07-12 20:45:42 24234
Ja, itt a bíró is:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!