|
|
|
|
 |
ivaan
2010-09-21 20:28:19
|
995
|
Lehet, hogy telelni húzódtak be a kerti csap csöve mellet vagy az főelzáró fémháza mellett juthatott be. A kígyók is hallanak illetve rezgéseket érzékelnek azt hiszem állkapcsukon keresztül talán? |
|
 |
Kismisi8312
2010-09-21 19:52:59
|
994
|
| Küldtem mailt, remélem megkaptad. |
|
 |
Szeplák
2010-07-09 20:05:10
|
983
|
Igen figyelni kell!:D Tiszabőnek meg külön híre van... Én amúgy Miklósi vagyok, Balára szoktam járni. Mi is az Nk ra szoktunk még járni ha a Tisza nem jó. Amúgy a kövezésen nehéz táborozni igen de fenn az erdőben le lehet pakolni:) Az NK-n is lehet azért szép halakat fogni(süllő,harcsa,csuka) csak tudni kell hogy hol. Amúgy sokáig kibírják élelem nélkül(lásd téli álom-tudom hogy az "álom" de ahhoz képest még mindig sok).csigát nem esznek, valószínűleg csak el akartak bújni a lemez alatt, és beleestek a lyukba. Az meg hogy kettő van az csak véletlen. tetszik nekik a hely mert nyirkos és azért bújtak volna oda. |
|
A hozzászólás:
 |
firmitudo
2010-07-09 19:03:16
|
982
|
Látod, ha ez így van, akkor igazad lehet, mert-bár egy nehéz marhapadló van az ajtóra téve- a hangyák bazi sok földet hordtak alá,szorgos munkájukkal megemelték résnyire, csak arra nem gondoltam, hogy azon is beférhetnek...és most eszembe jut, hogy az egerek is milyen kis résen átférnek. De mit ettek? Néhány meztelencsigát látni az aknában...megeszik vajon?Vagy ilyen sokáig kibírják?Ill. azt sem tudjuk mikor estek bele.És miért kettő esett bele, miért nem csak egy?Egy pár lehet és szag után megtalálják egymást? Off.Látom hoho vagy :).Tavaly elmentünk a párommal egy hétre Tiszaroffra, de végig köves volt, nem lehetett nyugodtan lepakolni.Lementem a gáton Tiszabőig, de egy normális beálló nem volt, ahol meg volt ott pangott.Persze az autót jól összecsesztem az ismeretlen bozótosban.Végül a Kunsági Főcsatornán kötöttünk ki, de csak dévérek voltak, meg törpe, azok viszont szép nagyok.Nem tudom merre laksz, de Tiszaroff egy patyolat kis falu, de előtte Tiszabura, meg utána Tiszabő....hááát...csak ott ne robbanjon le az autó:).De ülés alatt az ólmos bot :D. Egyébként meg valahol a kígyó is hal:).
|
|
Előzmény:
 |
Szeplák
2010-07-09 16:44:17
|
981
|
Könnyedén bemásznak azok egy ceruzányi résen is, csak ugye függőlegesen felfele már nehezebb. Igen ezért mondtam hogy a fejüket kell nézni:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|