Keresés

Részletes keresés

Szeplák Creative Commons License 2010-07-09 16:44:17 981
Könnyedén bemásznak azok egy ceruzányi résen is, csak ugye függőlegesen felfele már nehezebb.
Igen ezért mondtam hogy a fejüket kell nézni:)
A hozzászólás:
firmitudo Creative Commons License 2010-07-09 16:33:41 980
Köszönöm, közben megérdeklődtem egy nyíregyházi kígyóvédőtől, ő is azt mondta, hogy rézsikló és a fején látja azt a bizonyos "osztrák koronácskát".Holnap beteszem őket egy zsákba és elengedem őket a Dunaparton, hadd fussanak:)
Mondjuk valahogy bementek oda, szerintem ott ki is tudnak jönni.A teteje tökéletesen zárt, csak alul a csöveknél mehettek be, mondjuk a nagy esőzésekkor, talán kimosta a víz.De nem is lényeges, holnaptól szabadok:).És még egyszer köszönöm!
Előzmény:
Szeplák Creative Commons License 2010-07-09 13:48:04 979
Kockás-, vagy rézsiklóknak nézem őket, persze ettől még lehet más is,a fejüket kell megnézni.Egyedül nem hiszem hogy ki fognak tudni onnan jutni, jobb lenne kiszabadítani őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!