Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
borkostolo2 Creative Commons License 2010-07-09 15:10:52 17
Szerintem nem. Én egyet sem ismerek aki kedvtelésből tartja (ezzel együtt tudom, hogy van, de főleg Magyarországin, szinte alig, kivétel a húsvét körüli pár hét), viszont olyat szép számmal, aki táplálékként.
Előzmény:
nyuszihopp Creative Commons License 2010-07-09 10:59:24 15
Csak szólok, kicsit eltúlzod a százalékot! Szerencsére sokan vannak és egyre többen akik nem kajának tekintik a nyuszit, hanem társnak, mint egy kutyát. Léteznek ám törpe fajták, amik egy kg körül vannak, na ezekről nem sok húst tudnál leenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!