Keresés

Részletes keresés

firmitudo Creative Commons License 2010-07-09 16:33:41 980
Köszönöm, közben megérdeklődtem egy nyíregyházi kígyóvédőtől, ő is azt mondta, hogy rézsikló és a fején látja azt a bizonyos "osztrák koronácskát".Holnap beteszem őket egy zsákba és elengedem őket a Dunaparton, hadd fussanak:)
Mondjuk valahogy bementek oda, szerintem ott ki is tudnak jönni.A teteje tökéletesen zárt, csak alul a csöveknél mehettek be, mondjuk a nagy esőzésekkor, talán kimosta a víz.De nem is lényeges, holnaptól szabadok:).És még egyszer köszönöm!
A hozzászólás:
Szeplák Creative Commons License 2010-07-09 13:48:04 979
Kockás-, vagy rézsiklóknak nézem őket, persze ettől még lehet más is,a fejüket kell megnézni.Egyedül nem hiszem hogy ki fognak tudni onnan jutni, jobb lenne kiszabadítani őket.
Előzmény:
firmitudo Creative Commons License 2010-07-09 11:10:22 975

Az előbbi hozzászóláshoz a képek, talán most sikerült.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!