|
|
|
|
 |
firmitudo
2010-07-09 16:33:41
|
980
|
Köszönöm, közben megérdeklődtem egy nyíregyházi kígyóvédőtől, ő is azt mondta, hogy rézsikló és a fején látja azt a bizonyos "osztrák koronácskát".Holnap beteszem őket egy zsákba és elengedem őket a Dunaparton, hadd fussanak:) Mondjuk valahogy bementek oda, szerintem ott ki is tudnak jönni.A teteje tökéletesen zárt, csak alul a csöveknél mehettek be, mondjuk a nagy esőzésekkor, talán kimosta a víz.De nem is lényeges, holnaptól szabadok:).És még egyszer köszönöm! |
|
A hozzászólás:
 |
Szeplák
2010-07-09 13:48:04
|
979
|
| Kockás-, vagy rézsiklóknak nézem őket, persze ettől még lehet más is,a fejüket kell megnézni.Egyedül nem hiszem hogy ki fognak tudni onnan jutni, jobb lenne kiszabadítani őket. |
|
Előzmény:
 |
firmitudo
2010-07-09 11:10:22
|
975
|
   Az előbbi hozzászóláshoz a képek, talán most sikerült. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|