Keresés

Részletes keresés

Szeplák Creative Commons License 2010-07-09 13:48:04 979
Kockás-, vagy rézsiklóknak nézem őket, persze ettől még lehet más is,a fejüket kell megnézni.Egyedül nem hiszem hogy ki fognak tudni onnan jutni, jobb lenne kiszabadítani őket.
A hozzászólás:
firmitudo Creative Commons License 2010-07-09 11:10:22 975

Az előbbi hozzászóláshoz a képek, talán most sikerült.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!