Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nyuszihopp Creative Commons License 2010-07-08 17:47:06 7
Köszi! Ismerős a fórum, de mostanában úgy veszem észre át megy apróhirdetésbe és itt pedig nem ez lenne a cél, hogy eladjuk a nyuszikat, hanem inkább, hogy megismerjük, megismertessük!
Előzmény:
kisidi Creative Commons License 2010-07-08 16:42:35 6
Szia! Ajánlom figyelmetekbe már egy létező, és jól működő oldalt, sok tapasztalt nyuszitartóval, én is odajárok:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9050031

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!