Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
baltaarc Creative Commons License 2010-07-08 15:34:17 3
:) Pont erre gondoltam.
Nem csak cuki, de finom is :)
Előzmény:
IDKFA Creative Commons License 2010-07-08 15:26:55 2

Miért a nyuszit válasszuk házikedvencnek

 

Mert ha megunjuk finom pörkölt készíthető belőle. :P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!