Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-08 10:29:33 33
Nem vásárban vette!
Tenyésztőtől!Helyesebben szaporítótól!
Elment a lakására,mikor kérdezte az ismerősöm mitől sebes a füle töve
azt hazudta a nagyobb kandúrral verekedett,rangsor vita volt.
Mert a kandúr már 6 hó volt.
Az ismerősöm nem értett hozzá,aztán derült ki az orvosnál,hogy a fülrühesség miatt sebes a füle töve.
Ja és közben volt neki 2 alom,és egy vemhes cica!Hát el tudom képzelni................

Mindegy nem vitatkozni akarok,de ÉN nem fogok adni Törzskönyv nélkül egyetlen cicát sem!
bokacsizma Creative Commons License 2010-07-07 20:11:13 32
Amúgy a náthát és a fülrühöt pedig lehet látni egy állaton. Még az is látja, aki nem ért hozzá.
A hozzászólás:
bokacsizma Creative Commons License 2010-07-07 20:10:09 31

Sajnálom a cicát. Nem tehetek róla. Biztos vásárban, vagy hasonló helyen lett véve, mert ott én szinte csak és kizárólag törzskönyv nélküli cicákat látok, 20-25 ezrekért sziámikat, perzsát, 45-60 ezerért brit cicákat, és nincs törzskönyvjük. Én is elvihetném vásárba a kicsiket, de nem az a célom. Én ismerni akarom a gazdát, ahogy neki is nyilván az a célja, hogy tudja, kitől, honnan, mit vesz. Nálam meg lehet nézni, jó előre kiválasztani, és garanciát is kap a gazdi.

Én is néha hazajönnék egy-egy állatkával a vásárból, de nem teszem. Pont azért, mert hazahozhatok egy beteget is, sőt, néha látni rajtuk, hogy azok.

Ennyi a véleményem erről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!