|
|
|
|
 |
Emily-Eaden
2010-07-08 10:29:33
|
33
|
Nem vásárban vette! Tenyésztőtől!Helyesebben szaporítótól! Elment a lakására,mikor kérdezte az ismerősöm mitől sebes a füle töve azt hazudta a nagyobb kandúrral verekedett,rangsor vita volt. Mert a kandúr már 6 hó volt. Az ismerősöm nem értett hozzá,aztán derült ki az orvosnál,hogy a fülrühesség miatt sebes a füle töve. Ja és közben volt neki 2 alom,és egy vemhes cica!Hát el tudom képzelni................
Mindegy nem vitatkozni akarok,de ÉN nem fogok adni Törzskönyv nélkül egyetlen cicát sem!
|
|
 |
bokacsizma
2010-07-07 20:11:13
|
32
|
| Amúgy a náthát és a fülrühöt pedig lehet látni egy állaton. Még az is látja, aki nem ért hozzá. |
|
A hozzászólás:
 |
bokacsizma
2010-07-07 20:10:09
|
31
|
Sajnálom a cicát. Nem tehetek róla. Biztos vásárban, vagy hasonló helyen lett véve, mert ott én szinte csak és kizárólag törzskönyv nélküli cicákat látok, 20-25 ezrekért sziámikat, perzsát, 45-60 ezerért brit cicákat, és nincs törzskönyvjük. Én is elvihetném vásárba a kicsiket, de nem az a célom. Én ismerni akarom a gazdát, ahogy neki is nyilván az a célja, hogy tudja, kitől, honnan, mit vesz. Nálam meg lehet nézni, jó előre kiválasztani, és garanciát is kap a gazdi.
Én is néha hazajönnék egy-egy állatkával a vásárból, de nem teszem. Pont azért, mert hazahozhatok egy beteget is, sőt, néha látni rajtuk, hogy azok.
Ennyi a véleményem erről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|