Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rzsd Creative Commons License 2010-07-07 13:55:02 118
Én csak olvasom a blogot, jelentkezni nem jelentkeztem, de én is kíváncsi vagyok arra, hogy kik nyerik meg. :P Bár bízom Nánási ízlésében ..
Előzmény:
edike22 Creative Commons License 2010-07-07 10:52:59 117
Látom feljött Nánási is, és a nagy eseménye.
Én már várom hogy melyik az a 12 szerencsés lány akit kiválasztottak.Ritkán fordul elő
hogy úgymond az utcáról válasszanak ki vkit :) Ti jelentkeztetek vagy van itt olyan aki jelentkezett? Nekem nem volt bátorságom, de izgatottan várom a végkifejlettett :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!