Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-07 09:46:56 30
Szia!
Nincs igazad!
Én biztos nem vennék törzskönyv nélküli cicát,semmilyen fajtát!
Sajnos ismerősöm vett törzskönyv nélküli cicát,és betegen vette,fülrühesen,vírusos náthásan.
és most már 4 éves lesz a cica,de 2 havonta orvoshoz viszi,mert mindig előjön a vírusos náthája stb.
Nem véletlenül találták ki a származási lapot!!!!!!!
Nekem is van ivartalanított Brit cicám,kedvencnek vettem,de kizárólag törzskönyvvel,eü-garanciával!!!!!
A hozzászólás:
bokacsizma Creative Commons License 2010-07-07 03:00:05 29
Nincs rejtegetés a, szülők törzskönyve ott van, nem? Vagy a fajtajegyek? Nem értelek. Ha nem akarják kiállításokra hurcolni, megfelel, nem? Én sem vagyok tenyésztő, nem tudom, de árulják még 40 ezerért is a vásárokban. Szerintem bőven elég 6-7 kiscicánál a két oltást kifizetni. Nem hiányzik az a plusz 1500-2000. Aki akarja, törzskönyvezze.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!