|
|
|
|
 |
Emily-Eaden
2010-07-07 09:46:56
|
30
|
Szia! Nincs igazad! Én biztos nem vennék törzskönyv nélküli cicát,semmilyen fajtát! Sajnos ismerősöm vett törzskönyv nélküli cicát,és betegen vette,fülrühesen,vírusos náthásan. és most már 4 éves lesz a cica,de 2 havonta orvoshoz viszi,mert mindig előjön a vírusos náthája stb. Nem véletlenül találták ki a származási lapot!!!!!!! Nekem is van ivartalanított Brit cicám,kedvencnek vettem,de kizárólag törzskönyvvel,eü-garanciával!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
bokacsizma
2010-07-07 03:00:05
|
29
|
| Nincs rejtegetés a, szülők törzskönyve ott van, nem? Vagy a fajtajegyek? Nem értelek. Ha nem akarják kiállításokra hurcolni, megfelel, nem? Én sem vagyok tenyésztő, nem tudom, de árulják még 40 ezerért is a vásárokban. Szerintem bőven elég 6-7 kiscicánál a két oltást kifizetni. Nem hiányzik az a plusz 1500-2000. Aki akarja, törzskönyvezze. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|