Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2010-07-12 20:39:33 24233
Én egy kicsit el vagyok veszve. A múlt hétwn sportnapot tartottunk Baktalórántdházán, egész jó bíró volt a kézilabdánál, és még nyíllal is jó bánik. A dolgozóba meg EveRY jóvoltából. Hozott egy halálfejes szender hernyót.

A hozzászólás:
sztyui2 Creative Commons License 2010-07-06 13:50:25 24232
Csütörtökön 18:00-tól DAF-talit tartunk Vásárhelyen a Pirosban!
Eddig kb 10-en vagyunk, de legyünk többen! Gyertek!!!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!