Keresés

Részletes keresés

TeeCee :o) Creative Commons License 2010-07-02 06:43:50 24231
ehh, mellényomtam, elküldtem véletlen :)
Keress mailon, lehet, hogy a vakumat is kölcsön tudom adni pár napra.
A hozzászólás:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-07-02 06:43:13 24230
Hát... ha az obi nem nagyon takarja ki a beépített vaku fényét (100-150-180mm-es obinál mondjuk, bár a közgyűrűvel megint csak a távolságot csökkented) akkor lehet lágyítani pauszpapírral valamilyen szinten, az terít is.
Persze lehet a növény mellé visszaverő felületet rakni és az is segít valamit.
Pár napig a vakumat is kölcsönadhatom
Előzmény:
topoly Creative Commons License 2010-07-02 00:17:59 24229
Köszi szépen. Arról van szó, hogy a makróobjektív teljesítményét fokoznám, de közgyűrűt utóljára az öreg Zeniten használtam, ami kábé nem most volt:) ((Vakum nincs, amit arra szántam, abból lett a makrós üveg. Ámbár most megint van egy növény, ami alkonyatban nyílik, tehát minimum deríteni kellene...))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!