|
|
|
|
 |
TeeCee :o)
2010-07-02 06:43:13
|
24230
|
Hát... ha az obi nem nagyon takarja ki a beépített vaku fényét (100-150-180mm-es obinál mondjuk, bár a közgyűrűvel megint csak a távolságot csökkented) akkor lehet lágyítani pauszpapírral valamilyen szinten, az terít is. Persze lehet a növény mellé visszaverő felületet rakni és az is segít valamit. Pár napig a vakumat is kölcsönadhatom |
|
A hozzászólás:
 |
topoly
2010-07-02 00:17:59
|
24229
|
| Köszi szépen. Arról van szó, hogy a makróobjektív teljesítményét fokoznám, de közgyűrűt utóljára az öreg Zeniten használtam, ami kábé nem most volt:) ((Vakum nincs, amit arra szántam, abból lett a makrós üveg. Ámbár most megint van egy növény, ami alkonyatban nyílik, tehát minimum deríteni kellene...)) |
|
Előzmény:
 |
TeeCee :o)
2010-07-01 22:46:26
|
24228
|
Szia!
Én elboltoltam az enyémet, de ismerőshöz került a legnagyobb ezért elküldtem neki a hozzászólásod linkjét, hátha... Ha szükséges, akkor egy makró körvaku-előtétet tudok adni, ha jó a váz+vaku kombódhoz. Éppen eladósorban van, legalább nem áll fölöslegesen, alig használtam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|