|
|
|
|
 |
topoly
2010-07-02 00:17:59
|
24229
|
| Köszi szépen. Arról van szó, hogy a makróobjektív teljesítményét fokoznám, de közgyűrűt utóljára az öreg Zeniten használtam, ami kábé nem most volt:) ((Vakum nincs, amit arra szántam, abból lett a makrós üveg. Ámbár most megint van egy növény, ami alkonyatban nyílik, tehát minimum deríteni kellene...)) |
|
A hozzászólás:
 |
TeeCee :o)
2010-07-01 22:46:26
|
24228
|
Szia!
Én elboltoltam az enyémet, de ismerőshöz került a legnagyobb ezért elküldtem neki a hozzászólásod linkjét, hátha... Ha szükséges, akkor egy makró körvaku-előtétet tudok adni, ha jó a váz+vaku kombódhoz. Éppen eladósorban van, legalább nem áll fölöslegesen, alig használtam. |
|
Előzmény:
 |
topoly
2010-07-01 22:11:17
|
24227
|
| Urak, Hölgyek! Tudna valaki nekem kölcsönözni makrós közgyűrűt egy(-két) hétre? Canon véggel kellene és "villanyos". Ha nem is három gyűrűt, de legalább a legnagyobbat vagy két bármilyet. Jövő kedden (július 6-án) megyek Csabáról Szögedébe, akkor tudnék érte menni. Üveg borral, nagycsokival, esetleg kölcsön 18-55 IS-sel tudnám viszonozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|