Keresés

Részletes keresés

TeeCee :o) Creative Commons License 2010-07-01 22:46:26 24228
Szia!

Én elboltoltam az enyémet, de ismerőshöz került a legnagyobb ezért elküldtem neki a hozzászólásod linkjét, hátha...
Ha szükséges, akkor egy makró körvaku-előtétet tudok adni, ha jó a váz+vaku kombódhoz. Éppen eladósorban van, legalább nem áll fölöslegesen, alig használtam.
A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2010-07-01 22:11:17 24227
Urak, Hölgyek! Tudna valaki nekem kölcsönözni makrós közgyűrűt egy(-két) hétre? Canon véggel kellene és "villanyos". Ha nem is három gyűrűt, de legalább a legnagyobbat vagy két bármilyet. Jövő kedden (július 6-án) megyek Csabáról Szögedébe, akkor tudnék érte menni. Üveg borral, nagycsokival, esetleg kölcsön 18-55 IS-sel tudnám viszonozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!