Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nandika87 Creative Commons License 2010-07-01 14:55:47 372
Nem hiszem, hogy az lenne a megfelelő megközelítés, ha a komfortos lakható ház példáját követed egy előre kitalált koncepció alapján. Olvasgass sokat a régi házakról, és próbáld meg összehozni a modern megfelelőkkel (napelem, hőkollektor, stb). Szerintem egy parasztház, egy jó kemencével középen verhetetlen. De azért fel lehet készülni arra is, ha nem lenne fa, akkor is legyen fűtés.

A lényeg, hogy ha elromlna a rendszer, akkor magadnak tudd szerelni, ne legyél függő az alkatrész gyártástól.
Előzmény:
Tanyalakó Creative Commons License 2010-03-07 19:55:38 371
Sziasztok!
Alig találtam meg a topikot, Ötleteket várnék az Autonóm ház energia ellátására,
de az én ideám, nem a High-tech, nem is a vissza az időben. Hanem a kettő közötti arany középút. Amiben egy nem túl bonyolult, de mégis komfortos, lakható ház szerepel. Minden KÜLSŐ forrás nélkül. Fűtés fával termikus légkeringetéssel.

További ötletek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!