|
|
|
|
 |
Leslie07
2010-07-01 15:32:57
|
305
|
Ahol a fabriketet tartod.
Mert ugyebár azt sem 10 kg-onként vásárolod,és aztán viszed is a másodikra. Mellesleg ha csak 10 kilo fabriketet veszel,akkor 360 forintbol nem veszed meg. A fabriket is csak akkor olcso,ha nagyobb mennyiséget vásárolsz. |
|
A hozzászólás:
 |
OAndorka
2010-06-30 22:50:10
|
304
|
| Ja még annyit, ha a 2.on laksz, akkor hol őrizgeted 2 évig a tűzifádat? |
|
Előzmény:
 |
Leslie07
2010-06-30 19:40:47
|
302
|
A tuzifát nem lehet tiz kilonként szatyorban felvinni a 2. emeletre? Jobb a 10 kg-os farabiketet felvinni,mert az kétszer annyiba kerul? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|