Keresés

Részletes keresés

Leslie07 Creative Commons License 2010-07-01 15:32:57 305
Ahol a fabriketet tartod.

Mert ugyebár azt sem 10 kg-onként vásárolod,és aztán viszed is a másodikra.
Mellesleg ha csak 10 kilo fabriketet veszel,akkor 360 forintbol nem veszed meg.
A fabriket is csak akkor olcso,ha nagyobb mennyiséget vásárolsz.
A hozzászólás:
OAndorka Creative Commons License 2010-06-30 22:50:10 304
Ja még annyit, ha a 2.on laksz, akkor hol őrizgeted 2 évig a tűzifádat?
Előzmény:
Leslie07 Creative Commons License 2010-06-30 19:40:47 302
A tuzifát nem lehet tiz kilonként szatyorban felvinni a 2. emeletre?
Jobb a 10 kg-os farabiketet felvinni,mert az kétszer annyiba kerul?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!