|
|
|
|
 |
cc
2010-06-30 17:20:27
|
56
|
| a kaszálás is nagyon jó, mivel a fűfélék jobban bírják a kaszálást, mint a parlagfű. a kaszálókon elsősorban a külső kitaposott részeken él meg a parlagfű. a legnagyobb kárt a sűrű boronálás okozza, mivel a parlagon heverő földön nem tudnak megerősödni a tájra jellemző őshonos növények. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-06-30 17:15:04
|
54
|
Hát nem!
...Más, sűrűn növő növények környezetéből, fás területeken eltűnik...
Pont ezért parlagfű.
:-)
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|