Keresés

Részletes keresés

cc Creative Commons License 2010-06-30 17:20:27 56
a kaszálás is nagyon jó, mivel a fűfélék jobban bírják a kaszálást, mint a parlagfű. a kaszálókon elsősorban a külső kitaposott részeken él meg a parlagfű. a legnagyobb kárt a sűrű boronálás okozza, mivel a parlagon heverő földön nem tudnak megerősödni a tájra jellemző őshonos növények.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-06-30 17:15:04 54

Hát nem!

 

...Más, sűrűn növő növények környezetéből, fás területeken eltűnik...

 

Pont ezért parlagfű.

:-)

 

 

 

 

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-03-19 13:03:20 53
Fordítva:-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!