|
|
|
|
 |
OAndorka
2010-06-30 18:35:50
|
300
|
| Aztán mé kő ba......................ni a másikat? |
|
A hozzászólás:
 |
joevagyok68
2010-06-30 10:03:46
|
298
|
7 hozzászólásod van össz.
4-ben megkérded van-e olcsóbb brikett....
és vazze júniusban begyútottál..........és még mindig izzik :-)
Én lassan nem tudok aludni a melegtől....
mostmá azt is elhiszem, hogy bükkbű van..... |
|
Előzmény:
 |
Lyankó
2010-06-22 14:22:01
|
290
|
Kőkemény! És tiszta, szépen 10 kilónként be van csomagolva. :-) Rögtön ki is próbáltam, kevés levegővel reggel óta izzik. Asszem ez bevált. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|