|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kabalaa
2010-06-29 16:46:27
|
113
|
Biztos, hogy nem lehet olcsó egy sorozat tőle, de ez nem ide tartozik.
@Csucsubi: Szerintem egyik fotónak sem árt egy kis utómunka! Elrontani nem lehet vagyis el lehet, de ahhoz már tehetség kell! :D Egy kis odafigyeléssel a jó képből sokkal jobbat lehet kihozni. |
|
Előzmény:
 |
szutiv
2010-06-29 10:41:18
|
110
|
| Látom itt már minden felmerült a PS-től kezdve Nánásiig...minden:) Szerintem manapság szükség van a fotók utómunkálatára,nem csak azért mert az esetleges rossz fényviszonyokat kell javítani de azért sajnos ma elvárás hogy egy modell ne legyen ráncos,ezeket is meg kell csinálni az utómunkálatok során. Én mondjuk úgyszintén a természetes szépség híve vagyok de ez még nincs annyira elterjedőben,bár már van 1-2 divatház ahol nem csak vékony lányok vannak a kifutón,és az becsülendő. Nánási meg jó fotós,legalábbis amiket eddig láttam tőle...színvonalas képek. Bár portré fotósnak nem lehet olcsó:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|