|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
blablablablabla
2010-06-29 16:44:35
|
112
|
| ha ez a srác egy jó képességekkel megáldott csapat kezébe kerülne megdöbbennél, mit kihoznának az arcából. Ő semmit nem törődik az arcával ez nyilvánvaló. de ez nem csupán ronda kinézet, hanem igénytelenség. egy valamire való fotós, mint pl. Hajdú László, vagy Nánási Pál ebből a srácból is kihozná azt a színvonalat, ami egy magazin címlapjához kell. |
|
Előzmény:
 |
randell11
2010-06-25 10:39:53
|
108
|
nem azt mondtam,hogy nem lehet szépet csinálni ps-pal valakiből....de ha valakinek brutálisan ronda a feje és az már egy virtuális plasztikának számítana ha hozzányúlnak..én erre gondoltam! Illusztrálás:

na ebből a srácból csak úgy lesz jóképű fószer ha úgy átalakítják,hogy már csöppet nem fog rá hasonlítani...illetve csak nagyon kicsit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|