|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
nayan00
2010-06-25 12:38:00
|
109
|
| Jó hát vannak olyanok akiken már nem lehet segíteni. Itt csúnyán sok PS beavatkozás kéne, akkor már nem lenne önmaga :) Itt már nem csak retusálás kéne, mint pl a Madonna képnél, hogy a ráncokat meg a bőrhibákat eltüntetik, itt már fogni kéne az olló eszközt és méretre kéne vágni egyes részeket :) De úgy gondolom nem baj, ha retusálnak egy képet. Egy fotón a fények és sok minden miatt máshogy nézhet ki az illető. Meghát a kép egy statikus dolog könnyebb észrevenni a hibákat, mint egy élő emberen. |
|
Előzmény:
 |
randell11
2010-06-25 10:39:53
|
108
|
nem azt mondtam,hogy nem lehet szépet csinálni ps-pal valakiből....de ha valakinek brutálisan ronda a feje és az már egy virtuális plasztikának számítana ha hozzányúlnak..én erre gondoltam! Illusztrálás:

na ebből a srácból csak úgy lesz jóképű fószer ha úgy átalakítják,hogy már csöppet nem fog rá hasonlítani...illetve csak nagyon kicsit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|