Keresés

Részletes keresés

jockei63 Creative Commons License 2010-06-25 10:37:09 4066
Köszi!
Akkor nem tudom mi lehet a gond.
Esetleg a gyors kártyákat nem szereti?
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2010-06-25 09:35:09 4065
Könyv szerint a 2GB-sat kezelnie kell.
Előzmény:
jockei63 Creative Commons License 2010-06-25 09:23:01 4064
S7000-hez mekkora kártyák a legnagyobbak, amit tud kezelni XD és CF-ből?
Vettem egy 2 GB-os Kingston 133x-os CF kártyát, és azt írja ki hogy CARD NOT INITIALIZED.
Tud valaki segíteni?
Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!