|
|
|
|
 |
zordonC3
2010-06-24 16:24:15
|
295
|
| kunkori |
|
A hozzászólás:
 |
zordonC3
2010-06-24 16:23:50
|
294
|
gusztustalan hogy a windows 7 kukori bejelentkező képéből levágott screenshotdarabkát átszínezve tették be a gombok hátterének.
Gondolták hogy nem veszem észre? Hát nem nyertek... |
|
Előzmény:
 |
Leslie07
2010-06-24 16:08:50
|
293
|
Ez jo ár,de csak a tobbi fabriket árához viszonyítva. A valoságban azonban nem éri meg ennyit fizetni a fabriketért,ha tuzifát hasítva már 19.OOO Ft-ért vehetsz egy raklapnyit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|