Keresés

Részletes keresés

zordonC3 Creative Commons License 2010-06-24 16:24:15 295
kunkori
A hozzászólás:
zordonC3 Creative Commons License 2010-06-24 16:23:50 294
gusztustalan hogy a windows 7 kukori bejelentkező képéből levágott screenshotdarabkát átszínezve tették be a gombok hátterének.

Gondolták hogy nem veszem észre? Hát nem nyertek...
Előzmény:
Leslie07 Creative Commons License 2010-06-24 16:08:50 293
Ez jo ár,de csak a tobbi fabriket árához viszonyítva.
A valoságban azonban nem éri meg ennyit fizetni
a fabriketért,ha tuzifát hasítva már 19.OOO Ft-ért
vehetsz egy raklapnyit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!