|
|
|
|
 |
spiroa
2010-06-23 13:42:01
|
4063
|
Igen :) az ár kielégítő ..tehát ha megadja magát végleg az enyém (ez rövidessen bekövetkezik ) akkor lehet róla szó akár pár hétmulva is :) holl lehet a gépet megnézni át venni ???? spiroaster@gmail.com |
|
A hozzászólás:
 |
2000 2.2i 16v macer
2010-06-23 13:34:37
|
4062
|
Bocs 25.000.-ft lenne az ára. Egyépként ezt a gépet tartaléknak vettem mert szinte minden S7000-et elkapkodtak! :-) |
|
Előzmény:
 |
spiroa
2010-06-22 19:18:47
|
4061
|
| Köszi szépen a képeket ..a lényaget nem írod .. mennyit kérsz érte ??? :) úgy látom jobb állapotban van az enyémtől :) az enyém jóval kopottabb DE ! a képei még mindig első osztály |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|