Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hargtibi Creative Commons License 2010-06-23 12:55:42 107
mondhatni nem is igazán "tehetség" már így valakiből jó kinézetet varázsolni.

Ellenben ami inkább az utómunkák nélkül előhozni a szépet. Erről is szól igazából a fotózás, nem? Szóval nagyon sokakban ott bújik meg a szép csak meg kell találni. Csak nem szabad mindenáron a "címlaplányt" keresni.
Előzmény:
kabalaa Creative Commons License 2010-06-23 12:02:04 106
Hidd el, hogy PS-al szinte bárkiből lehet szépet csinálni!

Nézd meg Madonnát:

Madonna-Before-and-After-photoshop

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!