|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bitmapwomen
2010-06-23 11:35:17
|
105
|
hát az hogy nem tudod, hogyan lehet átszabni az még nem jelenti azt hogy nem lehet... olyan eljárások vannak, de csak ha kicsit utánanézel számos videó mutatja, hogy ps-ban a fából is lehet vaskarika :D mondjuk kétlem, hogy a nánási leülne a ps elé csettintene egyet és akkor "kezdődhet a munka"... ő valszeg - mint egy jó fotós (gondolom) - tudja, hogy mit hogyan kell beállítani és apróbb testi hibákat így eltakarni, vagy a megvilágítással játszadozni... nem vagyok fotós csak a józan ész szólt belőlem... :)
|
|
Előzmény:
 |
randell11
2010-06-16 11:27:14
|
100
|
nem tudom amúgy,hogy retusálással,hogy lehet valakinek átszabni az arcát..valóban hülyeség az,hogy ezzel a módszerrel bárkiből lehet szép....ahhoz kell egy szép arc és pár apró bőr hiba,hogy lehessen retusálni... amúgy meg a telt lányokkal mi a gond?! én speciel szeretem a feszesen telt lányokat...persze nem a dagadék hájomlásokról beszélek akik már egészségükre károsan nagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|