Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
milande Creative Commons License 2010-06-23 10:53:09 14
Szia! Hű... nehéz lesz, nagyon sokan voltak... de ami úgy meg maradt az a kare volt. Tök jó kis kiegészítőkkel voltak ott, vásároltam is volna, ha úgy készültem volna. :) Szerintem nézd meg a honlapjukat.
Előzmény:
kaadam Creative Commons License 2010-06-22 15:13:34 13
Szia! Én sajnos nem tudtam kimenni akkor, de érdekelne a véleményed! Volt valami kifejezetten érdekes, ami megragadt és tudnál nekem bútor ügyben ajánlani? De a construmán kívül is. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!