|
|
|
|
 |
Lyankó
2010-06-22 14:55:27
|
292
|
Hátha segít valakinek, itt találtam: www.fabrikettalas.hu Még vagy 40-50 raklappal volt a telephelyükön, de a 3.600 csak a nyári ár, ha jól láttam a honlapjukon. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-06-22 14:34:59
|
291
|
| Akkor vegyél belőle amennyit csak tudsz mert kevés a jó minőségű fabrikett. Főleg olcsón. |
|
Előzmény:
 |
Lyankó
2010-06-22 14:22:01
|
290
|
Kőkemény! És tiszta, szépen 10 kilónként be van csomagolva. :-) Rögtön ki is próbáltam, kevés levegővel reggel óta izzik. Asszem ez bevált. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|