Keresés

Részletes keresés

joevagyok68 Creative Commons License 2010-06-30 10:03:46 298

7 hozzászólásod van össz.

 

4-ben megkérded van-e olcsóbb brikett....

 

és vazze júniusban begyútottál..........és még mindig izzik :-)

Én lassan nem tudok aludni a melegtől....

 

mostmá azt is elhiszem, hogy bükkbű van.....

Törölt nick Creative Commons License 2010-06-22 14:34:59 291
Akkor vegyél belőle amennyit csak tudsz mert kevés a jó minőségű fabrikett. Főleg olcsón.
A hozzászólás:
Lyankó Creative Commons License 2010-06-22 14:22:01 290
Kőkemény! És tiszta, szépen 10 kilónként be van csomagolva. :-)
Rögtön ki is próbáltam, kevés levegővel reggel óta izzik. Asszem ez bevált.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-06-22 14:16:05 289
Ha kőkeményre össze van préselve és kézzel nem tudod szétmorzsolni akkor egész jó áron vetted.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!