Keresés

Részletes keresés

Lyankó Creative Commons License 2010-06-22 14:22:01 290
Kőkemény! És tiszta, szépen 10 kilónként be van csomagolva. :-)
Rögtön ki is próbáltam, kevés levegővel reggel óta izzik. Asszem ez bevált.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-06-22 14:16:05 289
Ha kőkeményre össze van préselve és kézzel nem tudod szétmorzsolni akkor egész jó áron vetted.
Előzmény:
Lyankó Creative Commons License 2010-06-22 11:14:54 288
Most vettem Csepelen 3.600 Ft/mázsa áron csak bükkfából készült biofabrikettet. Szerintetek ez jó ár volt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!