|
|
|
|
 |
Lyankó
2010-06-22 14:22:01
|
290
|
Kőkemény! És tiszta, szépen 10 kilónként be van csomagolva. :-) Rögtön ki is próbáltam, kevés levegővel reggel óta izzik. Asszem ez bevált. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-06-22 14:16:05
|
289
|
| Ha kőkeményre össze van préselve és kézzel nem tudod szétmorzsolni akkor egész jó áron vetted. |
|
Előzmény:
 |
Lyankó
2010-06-22 11:14:54
|
288
|
| Most vettem Csepelen 3.600 Ft/mázsa áron csak bükkfából készült biofabrikettet. Szerintetek ez jó ár volt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|