|
|
|
|
 |
Leslie07
2010-06-24 16:08:50
|
293
|
Ez jo ár,de csak a tobbi fabriket árához viszonyítva. A valoságban azonban nem éri meg ennyit fizetni a fabriketért,ha tuzifát hasítva már 19.OOO Ft-ért vehetsz egy raklapnyit. |
|
 |
Törölt nick
2010-06-22 14:16:05
|
289
|
| Ha kőkeményre össze van préselve és kézzel nem tudod szétmorzsolni akkor egész jó áron vetted. |
|
A hozzászólás:
 |
Lyankó
2010-06-22 11:14:54
|
288
|
| Most vettem Csepelen 3.600 Ft/mázsa áron csak bükkfából készült biofabrikettet. Szerintetek ez jó ár volt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|