|
|
|
|
 |
spiroa
2010-07-18 21:25:44
|
4073
|
Köszönöm" macer"-(a )a" kifogástalan" gépet amit megvásároltam tőled így már két használlhatatlan gépem van mert a te "tökéletessen működő " géped még rosszabb állapotban van mint amit lecserélni szerettem volna , életlen kép , tropa vaku , és a kapcsoló ugyan úgy gajra ment mint az enyémen naggyából ennyi a kifogástalanság nem írtam előbb mert bíztam benne hogy legalább "donor gépnek jó lessz és elfelejtek mindent ....de még annak sem jó ! ! ! ennyit a bizalomról ismét kifizettem a tanuló pénzt tehát ha vallakit érdekel van ELADÓ: 2 "Db. HIBÁS GÉPEM ....ár megeggyezés szerint |
|
 |
spiroa
2010-06-22 19:18:47
|
4061
|
| Köszi szépen a képeket ..a lényaget nem írod .. mennyit kérsz érte ??? :) úgy látom jobb állapotban van az enyémtől :) az enyém jóval kopottabb DE ! a képei még mindig első osztály |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|