Keresés

Részletes keresés

spiroa Creative Commons License 2010-07-18 21:25:44 4073
Köszönöm" macer"-(a )a" kifogástalan" gépet amit megvásároltam tőled így már két használlhatatlan gépem van mert a te "tökéletessen működő " géped még rosszabb állapotban van mint amit lecserélni szerettem volna , életlen kép , tropa vaku , és a kapcsoló ugyan úgy gajra ment mint az enyémen naggyából ennyi a kifogástalanság
nem írtam előbb mert bíztam benne hogy legalább "donor gépnek jó lessz és elfelejtek mindent ....de még annak sem jó ! ! !
ennyit a bizalomról ismét kifizettem a tanuló pénzt
tehát ha vallakit érdekel van ELADÓ: 2 "Db. HIBÁS GÉPEM ....ár megeggyezés szerint
spiroa Creative Commons License 2010-06-22 19:18:47 4061
Köszi szépen a képeket ..a lényaget nem írod .. mennyit kérsz érte ??? :) úgy látom jobb állapotban van az enyémtől :) az enyém jóval kopottabb DE ! a képei még mindig első osztály
A hozzászólás:
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2010-06-21 19:04:01 4060

Rakok fel képeket. A gépen használati karcok vannak és a gomboknál egy-két helyen le van kopva a felirat, de tökéletesen működik!A lencse nem karcos. 

 

macer1kukac.citromail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!