Keresés

Részletes keresés

Szeplák Creative Commons License 2010-06-23 22:27:04 973
Erről beszélek:D
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2010-06-21 12:41:37 971
Budapesten is. :-) Az új helyen, ahová költözöm, minden este a pirregésüktől hangos a környék, és a lámpák körül csoportosan vadásznak a rovarokra. Ha közelítek, apró ugrásokkal menekülnek.

Pedig nem annyira külváros ez még. Régen ilyet csak a Balaton mellett vagy Tatán, a Fényes-fürdőban tapasztaltam, nyaraláskor.

Nekem ez tetszik, legyenek minél többen. :-)
Előzmény:
Szeplák Creative Commons License 2010-06-21 02:17:51 970
Békainvázió!:D
A héten elkezdtek előmászni a kis zöld varangyok a vízből ami mindenhol ott volt az eső jóvoltából, ugye.És most olyan az utca késő délutánonként mintha sáskajárás lenne,seprűvel kell utat vágnia az embernek közöttük annyi van:D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!