|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-06-21 12:41:37
|
971
|
Budapesten is. :-) Az új helyen, ahová költözöm, minden este a pirregésüktől hangos a környék, és a lámpák körül csoportosan vadásznak a rovarokra. Ha közelítek, apró ugrásokkal menekülnek.
Pedig nem annyira külváros ez még. Régen ilyet csak a Balaton mellett vagy Tatán, a Fényes-fürdőban tapasztaltam, nyaraláskor.
Nekem ez tetszik, legyenek minél többen. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Szeplák
2010-06-21 02:17:51
|
970
|
Békainvázió!:D A héten elkezdtek előmászni a kis zöld varangyok a vízből ami mindenhol ott volt az eső jóvoltából, ugye.És most olyan az utca késő délutánonként mintha sáskajárás lenne,seprűvel kell utat vágnia az embernek közöttük annyi van:D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|