Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
r1 Creative Commons License 2010-06-20 22:45:30 125
Minek csinaltok ebbol is adok-veszek topikot? Nincs eleg? Tuti, hogy attol nem vennek semmit aki befarol ide es az elso 20 topikba (fuggetlenul attol, hogy mi a temaja) elkezdi teriteni a portekajat. Kulonben is eleg furcsa ha valamire meg megvan a teljes garanciaido, de mar kihasznalatlan.
Előzmény:
Andor85 Creative Commons License 2010-06-20 22:26:26 124
Sigma (canonra) 70-200/2,8 eladó 130e huf


Sigma (canonra) 10-20/4,5-5,6 eladó 100e huf
Dobozában garanciapapírral ami még 2 évig érvényes, alig használt.

Mindkettő jó állapotú, kihasználatlansága miatt eladó.

Képeket küldök róla ha érdekel!

andor.koltai@gmail.com

20 482 57 81

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!