|
|
|
|
 |
spiroa
2010-06-21 18:08:18
|
4059
|
akkor ezt meg is beszélltük:) minnyit kérnél a gépért ??? jó állapodban van ??? ami az enyémmet illeti még kihasznállom a hátramaradtt idejét még akár 2 képet is tudok vele késszíteni és akkor jelentkezek :) |
|
A hozzászólás:
 |
2000 2.2i 16v macer
2010-06-20 18:29:32
|
4058
|
| Hali ha gondolod akkor megnézem neked postaköltség áron sőt van egy S7000-es gépem eladó! Tudok segíteni mert sok tapasztalatom van a gép javításában. |
|
Előzmény:
 |
spiroa
2010-06-20 15:43:03
|
4056
|
sajnos semmilyen jártasságom sins ...most nézem a gépet hogyan tudnám szétszedni a gépet :( azt hiszem egy barátom megtudná oldani ha konkrét kéréssen fordulok hozzá hogy ezt meg ezt csinálld meg CSAK ezt nem értem ???? hogy amikor a mester kicseréllte fél gépet "donorból" akkor majd egy évig jó volt ??? ! ! de azután ismét ugyan az a hiba ..ha ez lett volna az én géppemmel is akkor folyamatossan elő jött volna a hiba már gép cserére is gondolok egyre gyakrabban DE !!! csak EZ a gép jöhet szóba azóta több gépet vettem ! fuji s-1500, vissza is vittem meg sem közelitette a kép minőségét a S- 7000 énak azután A-850 ez sem ....mindig vissza és vissza jutok a 7000 hez köszi szépen a segitséget mindenképpen irok a tapasztalataimról hogy mit sikerül ... üdv Attila |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|