Keresés

Részletes keresés

spiroa Creative Commons License 2010-06-21 18:08:18 4059
akkor ezt meg is beszélltük:) minnyit kérnél a gépért ??? jó állapodban van ???
ami az enyémmet illeti még kihasznállom a hátramaradtt idejét még akár 2 képet is tudok vele késszíteni és akkor jelentkezek :)
A hozzászólás:
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2010-06-20 18:29:32 4058
Hali ha gondolod akkor megnézem neked postaköltség áron sőt van egy S7000-es gépem eladó! Tudok segíteni mert sok tapasztalatom van a gép javításában.
Előzmény:
spiroa Creative Commons License 2010-06-20 15:43:03 4056
sajnos semmilyen jártasságom sins ...most nézem a gépet hogyan tudnám szétszedni a gépet :( azt hiszem egy barátom megtudná oldani ha konkrét kéréssen fordulok hozzá hogy ezt meg ezt csinálld meg
CSAK ezt nem értem ???? hogy amikor a mester kicseréllte fél gépet "donorból" akkor majd egy évig jó volt ??? ! ! de azután ismét ugyan az a hiba ..ha ez lett volna az én géppemmel is akkor folyamatossan elő jött volna a hiba
már gép cserére is gondolok egyre gyakrabban DE !!! csak EZ a gép jöhet szóba
azóta több gépet vettem ! fuji s-1500, vissza is vittem meg sem közelitette a kép minőségét a S- 7000 énak azután A-850 ez sem ....mindig vissza és vissza jutok a 7000 hez
köszi szépen a segitséget mindenképpen irok a tapasztalataimról hogy mit sikerül ...
üdv
Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!