|
|
|
|
 |
2000 2.2i 16v macer
2010-06-20 18:29:32
|
4058
|
| Hali ha gondolod akkor megnézem neked postaköltség áron sőt van egy S7000-es gépem eladó! Tudok segíteni mert sok tapasztalatom van a gép javításában. |
|
 |
SZEGECS
2010-06-20 16:02:14
|
4057
|
Akkor ne ess neki! Én rendszeresen szerelek műszaki cuccokat (nem fényképezőket), de azért én is nagy levegőt vettem, mielőtt nekiálltam, mert féltem, hogy nem tudom majd összerakni. Végülis nem volt bonyolult így utólag nézve, de tényleg ne ez legyen az első eszköz, amihez hozzányúlsz. |
|
A hozzászólás:
 |
spiroa
2010-06-20 15:43:03
|
4056
|
sajnos semmilyen jártasságom sins ...most nézem a gépet hogyan tudnám szétszedni a gépet :( azt hiszem egy barátom megtudná oldani ha konkrét kéréssen fordulok hozzá hogy ezt meg ezt csinálld meg CSAK ezt nem értem ???? hogy amikor a mester kicseréllte fél gépet "donorból" akkor majd egy évig jó volt ??? ! ! de azután ismét ugyan az a hiba ..ha ez lett volna az én géppemmel is akkor folyamatossan elő jött volna a hiba már gép cserére is gondolok egyre gyakrabban DE !!! csak EZ a gép jöhet szóba azóta több gépet vettem ! fuji s-1500, vissza is vittem meg sem közelitette a kép minőségét a S- 7000 énak azután A-850 ez sem ....mindig vissza és vissza jutok a 7000 hez köszi szépen a segitséget mindenképpen irok a tapasztalataimról hogy mit sikerül ... üdv Attila |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2010-06-20 15:28:48
|
4055
|
Némi elektronikai jártasság, ill. megfelelő szerszámok megléte fontos. Nem tudom, milyen háttered van, de csak műszerészpákával szabad forrasztani, a pisztolypáka felszedi a fóliasávot!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|