|
|
|
|
 |
spiroa
2010-06-20 15:43:03
|
4056
|
sajnos semmilyen jártasságom sins ...most nézem a gépet hogyan tudnám szétszedni a gépet :( azt hiszem egy barátom megtudná oldani ha konkrét kéréssen fordulok hozzá hogy ezt meg ezt csinálld meg CSAK ezt nem értem ???? hogy amikor a mester kicseréllte fél gépet "donorból" akkor majd egy évig jó volt ??? ! ! de azután ismét ugyan az a hiba ..ha ez lett volna az én géppemmel is akkor folyamatossan elő jött volna a hiba már gép cserére is gondolok egyre gyakrabban DE !!! csak EZ a gép jöhet szóba azóta több gépet vettem ! fuji s-1500, vissza is vittem meg sem közelitette a kép minőségét a S- 7000 énak azután A-850 ez sem ....mindig vissza és vissza jutok a 7000 hez köszi szépen a segitséget mindenképpen irok a tapasztalataimról hogy mit sikerül ... üdv Attila |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2010-06-20 15:28:48
|
4055
|
Némi elektronikai jártasság, ill. megfelelő szerszámok megléte fontos. Nem tudom, milyen háttered van, de csak műszerészpákával szabad forrasztani, a pisztolypáka felszedi a fóliasávot!
|
|
Előzmény:
 |
spiroa
2010-06-20 14:42:44
|
4054
|
köszi szépen ez gyors volt ...bátorságot gyüjtök a szétszedéshez és megpróbállom megcsinállni mégegyszer köszi ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|