|
|
|
|
 |
SZEGECS
2010-06-20 15:28:48
|
4055
|
Némi elektronikai jártasság, ill. megfelelő szerszámok megléte fontos. Nem tudom, milyen háttered van, de csak műszerészpákával szabad forrasztani, a pisztolypáka felszedi a fóliasávot!
|
|
A hozzászólás:
 |
spiroa
2010-06-20 14:42:44
|
4054
|
köszi szépen ez gyors volt ...bátorságot gyüjtök a szétszedéshez és megpróbállom megcsinállni mégegyszer köszi ... |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2010-06-20 14:11:13
|
4052
|
Megpróbálom előásni annak az oldalnak a címét, ahol részletes, képekkel illusztrált szétszedési leírás van. A lényeg amúgy ezen a képen van, -én csak ezt mentettem le:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|