|
|
|
|
 |
spiroa
2010-07-22 21:56:01
|
4074
|
Nem akarom elkiabállni DE ! úgy látszik bejött ez a kártya ajtó kapcsoló amit írtál és ilusztrálltál köszi mégegyszer |
|
 |
spiroa
2010-06-20 14:42:44
|
4054
|
köszi szépen ez gyors volt ...bátorságot gyüjtök a szétszedéshez és megpróbállom megcsinállni mégegyszer köszi ... |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2010-06-20 14:11:13
|
4052
|
Megpróbálom előásni annak az oldalnak a címét, ahol részletes, képekkel illusztrált szétszedési leírás van. A lényeg amúgy ezen a képen van, -én csak ezt mentettem le:
 |
|
Előzmény:
 |
spiroa
2010-06-20 13:35:35
|
4051
|
Gondold hogy ez a baj ???? ez túl egyszerűnek tűnik :) a " mesterek "a fesdzültség érzékelőt nevezték meg hibának ..mármint a gép a legkissebb feszültség ingadozást kikapcsolással jutalmazza és ez állítólag a ki-be kapcsolóban van ??!!!! hát most lehet hogy kipróbállom ezt amit ajánlottál ..hátha köszi a tippet ha esetleg pár ilusztrációban (rajz) elküldenéd mit csinálljak ..hálás lennék spiroaster@gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|