Keresés

Részletes keresés

spiroa Creative Commons License 2010-07-22 21:56:01 4074
Nem akarom elkiabállni DE ! úgy látszik bejött ez a kártya ajtó kapcsoló amit írtál és ilusztrálltál
köszi mégegyszer
spiroa Creative Commons License 2010-06-20 14:42:44 4054
köszi szépen ez gyors volt ...bátorságot gyüjtök a szétszedéshez és megpróbállom megcsinállni
mégegyszer köszi ...
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2010-06-20 14:11:13 4052
Megpróbálom előásni annak az oldalnak a címét, ahol részletes, képekkel illusztrált szétszedési leírás van.
A lényeg amúgy ezen a képen van, -én csak ezt mentettem le:
Előzmény:
spiroa Creative Commons License 2010-06-20 13:35:35 4051
Gondold hogy ez a baj ???? ez túl egyszerűnek tűnik :) a " mesterek "a fesdzültség érzékelőt nevezték meg hibának ..mármint a gép a legkissebb feszültség ingadozást kikapcsolással jutalmazza és ez állítólag a ki-be kapcsolóban van ??!!!! hát most lehet hogy kipróbállom ezt amit ajánlottál ..hátha
köszi a tippet ha esetleg pár ilusztrációban (rajz) elküldenéd mit csinálljak ..hálás lennék
spiroaster@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!