Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seekthedragon Creative Commons License 2010-06-18 20:15:58 104
Kösz, az lesz!
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2010-06-16 18:14:27 102

Milyen Nikonhoz?

Ha DX-es géped van, akkor egy 85mm f1,8 AF-D Nikkor jól jöhet. F2.2-es rekesztől már topon van. 85-ös Nikkort szinte mindig kínálnak a fórumon (Nikon adok-veszek topik)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!