Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
TeaDadus Creative Commons License 2010-06-18 11:20:10 103
hidd el, ha van rá elég ideje valakinek akkor bármit kihoz egy kis utómunkával. Vedd pl figyelembe azt, hogy pl az avatar is nagyrészt számítógéppel készült és a kék benszülöttek szinte egy az egyben számítógépes munkák. Szóval nem kis változásokat lehet elérni...
Előzmény:
randell11 Creative Commons License 2010-06-16 11:27:14 100
nem tudom amúgy,hogy retusálással,hogy lehet valakinek átszabni az arcát..valóban hülyeség az,hogy ezzel a módszerrel bárkiből lehet szép....ahhoz kell egy szép arc és pár apró bőr hiba,hogy lehessen retusálni...
amúgy meg a telt lányokkal mi a gond?!
én speciel szeretem a feszesen telt lányokat...persze nem a dagadék hájomlásokról beszélek akik már egészségükre károsan nagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!