|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kabalaa
2010-06-16 10:35:02
|
99
|
"Szóval azért van hozzá tehetsége"
Ha nem lenne tehetsége, nem hiszem, hogy a Playboy-nak fotózna! :D |
|
Előzmény:
 |
Niktátor
2010-06-10 12:09:33
|
97
|
| Tény hogy akt fotózással lett igazán híres de azért sokszor készít más témákban: divat,portré,autó igényes fotókat. Szóval azért van hozzá tehetsége. Amúgy attól még hogy használnak PS-t megmaradhat a természetesség,mert nem feltétlenül a nő alakját kell megváltoztatni hanem a háttérfényeket vagy az árnyalatot ilyesmit. A másik dolog meg az hogy mostanában egyre nagyobb teret kapnak a kicsit teltebb lányok a fotózásokon. Most már vannak olyan divatbemutatók ahol nem csontkollekciók vannak hanem kicsit teltebb de formás lányok. Ez szerintem jó mert így akik kevésbé elégedettek az alakjukkal azoknak az önbizalmát is növelheti. A portré fotózásról meg annyit hogy én voltam már ilyenen és nagyon sok múlik a fotóson hogy el tudja-e érni nálad azt hogy tényleg ellazulj és magadat tudd adni. A Nánási kapcsán még annyit hogy itt valaki említette a természetes szépséget...ha jól tudom az egy fotó verseny...természetesen szép diszkrét lányoknak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|