Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kabalaa Creative Commons License 2010-06-16 10:35:02 99
"Szóval azért van hozzá tehetsége"

Ha nem lenne tehetsége, nem hiszem, hogy a Playboy-nak fotózna! :D
Előzmény:
Niktátor Creative Commons License 2010-06-10 12:09:33 97
Tény hogy akt fotózással lett igazán híres de azért sokszor készít más témákban: divat,portré,autó igényes fotókat. Szóval azért van hozzá tehetsége. Amúgy attól még hogy használnak PS-t megmaradhat a természetesség,mert nem feltétlenül a nő alakját kell megváltoztatni hanem a háttérfényeket vagy az árnyalatot ilyesmit. A másik dolog meg az hogy mostanában egyre nagyobb teret kapnak a kicsit teltebb lányok a fotózásokon. Most már vannak olyan divatbemutatók ahol nem csontkollekciók vannak hanem kicsit teltebb de formás lányok. Ez szerintem jó mert így akik kevésbé elégedettek az alakjukkal azoknak az önbizalmát is növelheti. A portré fotózásról meg annyit hogy én voltam már ilyenen és nagyon sok múlik a fotóson hogy el tudja-e érni nálad azt hogy tényleg ellazulj és magadat tudd adni. A Nánási kapcsán még annyit hogy itt valaki említette a természetes szépséget...ha jól tudom az egy fotó verseny...természetesen szép diszkrét lányoknak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!